XVI niedziela zwykła


  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 2000, a w niedzielę o godzinie 700, 900, 1030 i 2000. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1950 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1950 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, codziennie do końca wakacji możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do 2130.
  • W piątek wspomnienie św. Marii Magdaleny, a w sobotę święto św. Brygidy, współpatronki Europy.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie pocztówki z Łukęcina oraz nasz parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
  • W pierwszym tygodniu października będzie organizowana pielgrzymka samolotowa do Medjugorie i Chorwacji, wyjazd z Kamienia Pomorskiego, szczegółowy program i kontakt do organizatorów dostępny na plakatach oraz ulotkach na stoliku przy wyjściu.
  • Niech zanurzenie w modlitwie i kontemplacji Boga wzorem Marii doprowadzi do błogosławionych owoców w Waszej codzienności, drodzy Parafianie i Goście. Życzymy błogosławieństwa Bożego w trudach pracy i ukojeniu odpoczynku. Powracającym do domów, życzymy spokojnej i bezpiecznej podróży.
  • W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszym klasztorze młodzież z różnych paulińskich placówek, która wraz ze swoimi duszpasterzami spędzała czas na modlitwie i odpoczynku w ramach Paulińskich Dni Młodych. Dziękując za piękne świadectwo zarówno skupienia na modlitwie, jak i młodzieńczego entuzjazmu, polecamy ich Waszej modlitwie i upraszamy dla nich bezpieczny i szczęśliwy powrót do domów.