XXI niedziela zwykła


  • Do 4 września Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 2000, a w niedzielę o godzinie 700, 900, 1030 i 2000. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1950 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1950 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, codziennie do końca wakacji możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do 2130. Do czwartku Adorację rozpoczniemy nowenną przed Uroczystością Matki Bożej z Jasnej Góry.
  • W piątek będziemy obchodzić Uroczystość NMP Częstochowskiej. Celebrację rozpoczniemy o godzinie 1900 Adoracją Najświętszego Sakramentu, potem o godz. 1930 zapraszamy na różaniec, a po nim na Mszę św. Tego dnia nie będzie Adoracji po Mszy św. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, w środę święto św. Bartłomieja, apostoła, zaś w sobotę wspomnienie św. Moniki.
  • W pierwszym tygodniu października będzie organizowana pielgrzymka samolotowa do Medjugorie i Chorwacji, wyjazd z Kamienia Pomorskiego, szczegółowy program i kontakt do organizatorów dostępny na plakatach oraz ulotkach na stoliku przy wyjściu.
  • Wszystkim Wam życzymy błogosławionego czasu, wielu okazji do modlitwy i bogactwa łask za przyczyną Matki Bożej Jasnogórskiej. Powracającym do domów, życzymy spokojnej i bezpiecznej podróży.