XXII niedziela zwykła


  • Do 4 września włącznie Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 2000, a w niedzielę o godzinie 700, 900, 1030 i 2000. Od 5 września Msze św. w tygodniu o 1700, zaś w niedziele o 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1950 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1950 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, codziennie do końca wakacji możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do 2130.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania od 1930.
  • W maju rozpoczęliśmy cykl 5 nabożeństw pierwszosobotnich wynagradzających Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Ostatnie z nich sprawowane będzie 3 września o godzinie 1900. Nabożeństwo rozpocznie się medytacją Maryjną, zaś po części Różańca jego zwieńczeniem będzie uczestnictwo w Eucharystii. Po nabożeństwie wymiana tajemnic Koła Żywego Różańca.
  • W poniedziałek 29 sierpnia wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w sobotę 3 września wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. W czwartek 1 września pamiętajmy o ofiarach II wojny światowej i obrońcach naszej Ojczyzny, którzy poświęcili swoje życie w jej służbie.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie pocztówki z Łukęcina oraz nasz parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
  • W pierwszym tygodniu października będzie organizowana pielgrzymka samolotowa do Medjugorie i Chorwacji, wyjazd z Kamienia Pomorskiego, szczegółowy program i kontakt do organizatorów dostępny na plakatach oraz ulotkach na stoliku przy wyjściu.
  • Wszystkim życzymy błogosławionego czasu i bogactwa łask za przyczyną Matki Bożej Jasnogórskiej. Powracającym do domów, życzymy spokojnej i bezpiecznej podróży.